Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rabaty i nagrody

Dołącz do Royal-Stone Club i korzystaj!

Kartę VIP możesz zdobyć na dwa sposoby.

1. W ciągu 2 sąsiadujących miesięcy dokonaj zakupów w sklepie internetowym Royal-Stone na łączną kwotę 2000 PLN jako zarejestrowany Klient (należy utworzyć konto w sklepie internetowym, zakupy bez rejestracji nie są zliczane).

Po przekroczeniu w/w kwoty wyślij e-mail na adres info@royal-stone.pl lub zadzwoń pod nr 22 721 00 54. Po weryfikacji obsługa sklepu przypisze stały rabat -18% do Twojego konta. Możesz też zamówić fizyczną kartę VIP, którą będziesz potrzebować do naliczania rabatu dokonując zakupów w sklepach stacjonarnych.

2. Dokonaj w ciągu 2 sąsiadujących miesięcy zakupów w sklepach stacjonarnych Royal-Stone na łączną kwotę 2000 PLN. Zachowaj paragony, okaż je obsłudze dowolnego sklepu w Warszawie lub w Poznaniu i otrzymasz Kartę VIP. Zgromadzone paragony mogą pochodzić z różnych sklepów stacjonarnych.
Jeśli otrzymałeś Kartę VIP w sklepie stacjonarnym i chcesz korzystać z rabatu -18% także w sklepie internetowym prześlij na adres e-mail info@royal-stone.pl skan/zdjęcie posiadanej Karty oraz podaj dane rejestracyjne założonego konta w sklepie internetowym. Po weryfikacji przypiszemy rabat do Twojego konta.

Karta VIP jest wydawana w oparciu o zakupy w sklepie internetowym lub zakupy w sklepach stacjonarnych. Zakupy w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych nie sumują się. W trakcie zakupów w sklepach stacjonarnych kartę VIP uprawniającą do stałego rabatu -18% należy każdorazowo okazać przy kasie. Rabat nie obejmuje gotowej biżuterii oraz usług.

Odwiedzaj nasze sklepy stacjonarne!

Jeśli w jednym z nich dokonasz zakupów za kwotę minimum 100 PLN poproś obsługę o wydanie KARTY "80-tki". Za każdy kolejny zakup o wartości 100 PLN otrzymasz 1 pieczątkę. Jeśli w ciągu 12 miesięcy od otrzymania karty zbierzesz 10 pieczątek przyjdź i wymień ją na zakupy o wartości 80 PLN w sklepach stacjonarnych Royal-Stone*.

*Kartę możesz wymienić na dowolny asortyment z wyłączeniem gotowej biżuterii oraz usług.

Królewski Czwartek - co tydzień mega korzyści, czyli rabat -50% na wybrane produkty!

Promocja Królewski Czwartek rozpoczyna się w każdą środę o godzinie 21:00 i trwa do czwartku włącznie lub do wyczerpania zapasów (dotyczy sklepu internetowego). Co tydzień wybieramy dla Was fantastyczne produkty i przeceniamy je aż o 50%. Warto zapisać sobie ten dzień w kalendarzu jako cotygodniowe wydarzenie, aby nigdy nie przegapić!

Tworzysz biżuterię? Zapraszamy do uczestnictwa we Wtorkowym Maratonie Rękodzielniczym!

Odwiedzaj nasz fanpage na Facebooku w każdy wtorek! W komentarzach do posta z Wtorkowym Maratonem Rękodzielniczym publikuj zdjęcia swoich prac biżuteryjnych zgodnych z tematem maratonu w danym tygodniu. Nagroda może trafi właśnie do Ciebie!

Wtorkowy Maraton Rękodzielniczy ogłaszamy także na Instagramie. Publikuj własnoręcznie wykonane prace na swoim Instagramie pamiętając, aby w opisie umieścić podany przez #hasztag (podajemy go w specjalnym poście na Instagramie w każdy wtorek o godz. 9:00). Prace, które wpadną nam w oko umieścimy w naszych relacjach!   

Często nas odwiedzaj i korzystaj z kodów rabatowych! 

Informacje o aktywnych kodach rabatowych możesz znaleźć w trakcie trwania promocji na banerach w sklepie internetowym oraz na fanpage Royal-Stone! Informacje o trwających akcjach promocyjnych przesyłamy także w naszym newsletterze - zapisz się teraz, aby go otrzymywać i nie przegapić żadnej okazji! Możesz to zrobić poniżej.

pixel