Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Guma do maseczek

(Liczba produktów: 8)
Kolor
Cena
-

Gumki do maseczek ochronnych

W naszej ofercie znajdziesz specjalne gumy do szycia maseczek ochronnych. W zależności od preferencji użytkownika możemy zaoferować gumki płaskie dziane, w kolorze białym i czarnym o szerokości 5mm oraz gumki okrągłe w kolorze czarnym, białym i czerwonym o grubości 1mm.

Gumy są miękkie w dotyku, doskonale się układają, nie powodują podrażnień czy uszkodzeń skóry. Dzięki oplotowi (w odróżnieniu od gumek silikonowych do bransoletek) nie chwytają włosów, co znacznie podnosi komfort użytkowania maseczek.

Oferowane przez nas gumy, zarówno okrągłe tzw. kapeluszowe jak i płaskie, dzięki swojej elastyczności i miękkości powodują, że maseczki doskonale utrzymują się na swoim miejscu i dopasowują się do ruchów twarzy.


Gumki okrągłe tzw. gumki kapeluszówki (gumo sznurki) polecamy do mniejszych maseczek np. dla dzieci lub do modeli z tunelami do wciągania gumek. Gumy płaskie - szersze są bardziej miękkie w dotyku i luźniejsze w naciągu, polecamy je do szycia modeli z doszywanymi zausznikami z gumek.
Gumki okrągłe oferujemy na szpulki po 20 metrów, gumy płaskie sprzedajemy na metry lub w szpulach po 140 m. Pełne szpule gumy polecamy rękodzielnikom szyjącym większe ilości maseczek.

Gumki okrągłe można też stosować do bransoletek z koralikami i kamieniami, płaską gumkę można wykorzystać do ściągania odzieży, szycia sakiewek, worków itp.

 

pixel