Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

SWAROVSKI koniec serii

(Liczba produktów: 11)

Kategoria
Kształt
Kolor
Średnica otworu
Cena
-

Kryształy Swarovski Elements

Swarovski Elements to kategoria najwyższej klasy kryształów stworzonych przez austriacką firmę Swarovski. Najbardziej popularny produkt Swarovski 1122 Rivoli dostępny jest w dużej gamie kolorystycznej i jest idealny do haftu sutasz, beadingu, czy prostego wklejenia w srebrną bazę.

Kryształy Rivoli 1122 dostępne są zarówno w sprzedaży online jak i w sklepach stacjonarnych

Swarovski Rivoli 1122 najbardziej popularne są w rozmiarach od 10mm przez 12mm aż do 14mm jednak tak na prawdę dostępne są w dużo szerszej rozmiarówce od 4mm aż do 18mm. W sklepach Royal-Stone, czyli u autoryzowanego sprzedawcy firmy Swarovski, dostępne są kryształy Rivoli w rozmiarach 12mm i 14mm.
Unikatowa technologia stosowana przez firmę Swarovski pozwala na uzyskanie perfekcyjnego wykończenia kryształków, nadając im nieskazitelną przejrzystość i blask.
Kryształy z kategorii Swarovski Elements umożliwiają własnoręczne tworzenie pięknej i wysokiej klasy biżuterii. Półfabrykaty takie jak Kryształowe Perły Swarovski 5860 Crystal Pearl,Perły w kształcie monety Swarovski 5860 Crystal Coin Pearl, koraliki Swarovski bicone 5328 Xilion Beads, czy kryształki jedno lub dwudziurkowe ze stożkowatym zwieńczeniem Swarovski 5062 Spike Beads, posiadają stosunkowo duży otwór zatem z łatwością można je przyszyć także do ubrań. Technologia wykorzystana w produkcji kryształowych pereł 5810 Crystal Pearl i monet 5860 Crystal Coin Pearl pozwoliła na uzyskanie efektu zbliżonego do pereł naturalnych.
Wszystkie produkty w kategorii Swarovski Elements są certyfikowanymi produktami firmy Swarovski i trafiają do naszych magazynów bezpośrednio z austriackiej fabryki. Od wielu lat produkty Firm Swarovski są synonimem luksusu i najwyższej klasy jakości. Projektami z wykorzystaniem Kryształów Swarovski mogą poszczycić się najsławniejsze marki modowe jak choćby Victoria Secret słynąca z najwyższej klasy bielizny czy dom mody Gucci. Wielkie sale balowe i pałacowe wnętrza zdobione są kryształowymi rzeźbami stworzonymi przez firmę Swarovski we współprace ze słynnymi projektantami, m.in.Stella McCartney. Ogromny wybór produktów Swarovski pozwala osobom robiącym biżuterię jak i ich klientom dobrać odpowiedni kryształ do każdej okazji. Dla mniej wymagających i lubiących minimalizm polecamy kropelki i łezki, które wystarczy zamontować na krawatce i zawiesić na rzemyku lub łańcuszku. Osobom lubiącym dużo blasku i błyskotki polecamy barokowe kształty kryształów i wersje z powłoka shimmer lub najnowszą serię DeLite. Najpopularniejsze kryształy Rivoli dostępne są w wersji całkowicie przezroczystej i nieprzezroczystej, podklejonej folią z jednej strony. Te drugie Rivoli idealnie nadają się do naklejania i oprawiania.

Wraz z początkiem 2018 roku nasza firma stała się autoryzowanym dostawcą produktów firmy Swarovski.
Certyfikat Swarovski Authorized Reseller daje naszym Klientom pewność, że kupują oryginalne i certyfikowane produkty firmy Swarovski.

Darmowe tutoriale z wykorzystaniem Swarovski Elements

Jak zrobić kolczyki z kryształami Swarovskiego - Kolczyki sutasz Madleine
Jak zrobić kolczyki beadingowe z kryształami Rivoli i Pear Shape Pendant - kolczyki Doris
Jak zrobić błyszczące kolczyki ślubne z kryształami Swarovskiego - kolczyki Ślubne gronka

pixel