Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MIYUKI

(Liczba produktów: 390)
Kategoria
Kształt
Kolor
Typ wykończenia
Średnica otworu
Rozmiar
Cena
-

Drobne koraliki do tworzenia biżuterii Miyuki beads

MIYUKI CO. LTD to znana i ceniona japońska firma zajmująca się produkcją nici i drobnych koralików (seed beads) do beadingu i haftu koralikowego. Produkty firmy Miyuki charakteryzują się najwyższą jakością, są produkowane od 1974 roku i cieszą się uznaniem rękodzielników na całym świecie. Fani koralików wiedzą, że marka Miyuki to "światowy standard", do którego próbują dążyć inni producenci tzw. seed beads.
Drobne koraliki mają regularny kształt i wyraziste kolory, a nylonowe nici Miyuki na szpulkach są gładkie, mocne i sprawdzają się w wielu koralikowych technikach - hafcie koralikowym, tkaniu na krośnie czy beadingu, czyli koralikowaniu.
Małe koraliki Miyuki to nie tylko popularne koraliki w kształcie okrągłym, ale także bardzo cenione w obszywaniu kaboszonów cylindryczne koraliki Miyuki Delica, lekkie fakturowane perły Cotton Pearls, czy płaskie dwudziurkowe Tila - koraliki płaskie, kwadratowe doskonałe do krosna,  do bransoletek owijanych, haftu koralikowego czy sutaszu albo długie rurki, czyli Miyuki Bugle, które są niezastąpione do tworzenia tak popularnych kolczyków tzw. kolczyków indiańskich. Produkty Miyuki to dobrej jakości drobne koraliki do tworzenia bransoletek, naszyjników, pierścionków i tworzenia innych elementów biżuterii, czy do haftowania broszek. Małe, drobne koralik ido bransoletek i innych wyrobów DIY Miyuki Delica znajdziesz w ofercie sklepu royal-stone.pl w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.

pixel