Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kaboszony z grafiką

(Liczba produktów: 228)
Kształt
Kolor
Rozmiar

Kaboszony szklane z grafiką

Kaboszony szklane z obrazkiem są bardzo efektowne i do tego tanie. W tej kategorii znajdziesz wiele rodzajów kaboszonów szklanych od przezroczystych kaboszonów do samodzielnego podklejenia grafiką, przez kaboszony z podklejona grafiką na gotowo.
Grafiki są przeróżne, motywy roślinne, motyle, ważki, koty krajobrazy czy kształty geometryczne, niezwykle popularne są tez kaboszony oczy przedstawiające grafikę oka z tęczówkami w różnych kolorach. Takie kaboszony z oczkiem szczególnie chętnie wybierają sutaszystki i beaderki, a także osoby wykonujące haft koralikowy.


W nowościach pojawiły się tez oryginalne grafiki krajobrazowe, przedstawiające np. łany zbóż albo pola lawendowe, mozaiki z motywami bliskowschodnimi, a także przypominające portugalskie kafle zwane azulejo. Skórka wężowa to jeden z najbardziej popularnych motywów w biżuterii, teraz mamy również dostępne takie grafiki. Kaboszony ze wzorem łuski węża świetnie komponują się w sutaszu i koralikach.
Tak, więc jeśli nie chcesz sama szukać obrazków do podklejenia kaboszonów, możesz wybrać gotowe z wielu naszych propozycji. 

Kaboszony z grafiką cieszą się dużą popularnością przede wszystkim ze względu na szeroką gamę wzorów i kolorów. Dodatkowo dostępne są metalowe bazy do wklejania kaboszonów. W tym celu polecam Ci zaopatrzyć się w klej Hasulith lub Rayher, idealnie wkleisz nimi kaboszony z grafiką w gotowe bazy.
Mamy największy wybór kaboszonów z podklejoną grafiką, pełną gamę rozmiarów, a nasze giganty (największe szklane kaboszony-58 mm robią niesamowitą furorę wśród koralikomaniaczek.


Możesz stworzyć kaboszony z własną grafiką, które są obecnie bardzo popularne i wcale nie tak skomplikowane do zrobienia. Wystarczy wydrukować albo wyciąć z gazety ulubioną grafikę (a nawet zdjęcie kogoś bliskiego) i podkleić je pod przezroczysty kaboszon. Proces tworzenia własnych kaboszonów z grafiką pokazujemy na naszym blogu.
Wykorzystanie skalnych kaboszonów wklejanych w metalowe bazy to najszybszy sposób otrzymania biżuterii hand made.

pixel