Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Toho Round

(Liczba produktów: 485)
Kategoria
Kształt
Kolor
Typ wykończenia
Średnica otworu
Cena
-

Koraliki Toho - seed beads, szklane koraliki do robienia biżuterii

Toho to japońska firma specjalizująca się w wyrobie małych koralików tzw. seed beads. Te wysokiej klasy drobne koraliki znajdują zastosowanie w wielu projektach biżuterii. Są wykorzystywane w różnych technikach tworzenia biżuterii: w beadingu, w hafcie sutasz, w tkaniu na krośnie i hafcie koralikowym, a także jako dodatek do biżuterii z frywolitki, plecionek kumihimo czy plecionych z muliny i kordonka bransoletek przyjaźni. Bransoletki z koralików Toho są doskonałym pomysłem na zajęcia nie tylko dla dorosłych, ale także dla młodzieży, dzieci czy osób starszych (przy odpowiednim doborze rozmiaru koralika).

Rozmiary koralików Toho Round

Koraliki Toho występują w różnych rozmiarach. najpopularniejsze z nich to:

koraliki Toho Round 6/0 - 4,0 mm - średnica otworu ok. 1,6 mm

koraliki Toho Round 8/0 - 3,0 mm - średnica otworu ok. 1,0 mm

koraliki Toho Round 11/0 - 2,2 mm - średnica otworu ok. 0,8 mm

koraliki Toho Round 15/0 - 1,5 mm - średnica otworu ok. 0,5 mm

Koraliki Toho do robienia biżuterii

Drobne koraliki Toho mają wiele wykończeń powierzchni np. frosted - to koraliki o wykończeniu podobnym do mrożonego szkła, gold/silver lined - koraliki ze złoconym/srebrzonym środkiem, opaque - koraliki nieprzezroczyste, transparent - koraliki przezroczyste, ceylon - koraliki z perłową powłoką, matte - koraliki matowe, metallic - koraliki z wykończeniem metalicznym i wiele, wiele innych.


Z pomocą koralików Toho stworzysz modną biżuterię hand made i modne, atrakcyjne dodatki takie jak opaski do włosów z koralików lub breloki do kluczy.


Na naszym blogu znajdziesz wiele bezpłatnych lekcji jak robić biżuterię handmade / diy wykorzystując koraliki TOHO. Zobacz jakie wzory biżuterii z koralików Toho 11/0 przygotowaliśmy dla Ciebie.

Zobacz też wpis poświęcony drobnym koralikom do tworzenia biżuterii.

pixel