Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sutasz PEGA szpule

(Liczba produktów: 74)
Zabacz wszystkie kategorieUkryj kategorie
Kategoria
Kolor
Typ sutaszu
Cena
-

Sznurek sutasz Pega na szpulach

Czeski sznurek sutasz firmy Pega w wersji wiskozowej lub acetatowej dostęny jest w całych szpulach. Dla osób zajmujących się rękodziełem profesjonalnie, a szczególnie haftem soutache możliwość zakupu całej szpuli sutaszu będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Na szpulach znajduje się 50 metrów sznurka. W zależności od rodzaju sznurka - acetat czy wiskoza dostępna jest gama odpowiednio około 55 i 26 kolorów. Sznurek acetatowy jest zdecydowanie sztywniejszy od sznurka wiskozowego dlatego polecamy go szczególnie osobom początkującym oraz biżuteryjkom szyjącym ażury w sutaszu. Kupowanie sutaszu w całych szpulach eliminuje problem przechowywania sznurków oraz ewentualnych zagnieceń.

Zachęcamy do zajrzenia na nasz blog, do wpisu przygotowanego przez Magdę Bielską - Mab, która zrobiła dla nas test sznurków sutasz.

Jak nauczyć się sutaszu?


Na naszym blogu dostępne są darmowe tutoriale, dzięki którym krok po kroku nauczysz się jak robić kolczyki sutasz oraz inną biżuterię.
Z sutaszu wiskozowego Pegi możesz uszyć kolczyki idąc krok po kroku z instrukcją na blogu: tutorial na ślubne kolczyki z sutaszu Pega. A jeśli chcesz zobaczyć jak prezentują się sznurki Pega acetatowe to wejdź na bloga na tutorial - jak wykonać ozdobny grzebień do włosów dla panny młodej. W każdej wersji biżuterii możesz użyć innej kompozycji kolorystycznej zarówno sznurków jak i koralików i tak z biżuterii ślubnej w jasnych kolorach może powstać biżuteria energetyczna i soczysta w barwach.

pixel