Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kleje

(Liczba produktów: 15)
Marka
Cena
-
Przeznaczenie

Kleje jubilerskie, czyli uniwersalne kleje do biżuterii

Tworząc biżuterię niejednokrotnie potrzebujemy skorzystać z pomocy specjalistycznego kleju do biżuterii. Zadajemy sobie wtedy pytanie, jaki klej do biżuterii wybrać? 

Jaki klej jest dobry, mocny i trwały? Którym klejem wklejać chwosty w metalowe tulejki? Klej przydaje się, kiedy czeka nas klejenie szklanych kaboszonów do metalowych baz, podklejanie filcem lub skórką prac wykonanych w technice haftu koralikowego lub sutasz, wklejanie rzemieni i sznurków w metalowe końcówki, mocowanie krawatek, wklejanie sznurów szydełkowo-koralikowych w tulejki itp. Dobór odpowiedniego kleju jest sprawą kluczową i zapewnia trwałe i mocne wiązanie.

Przed klejeniem zawsze należy zapoznać się z instrukcją i oczyścić powierzchnie klejone.

Do klejenia elementów metalowych np. do wklejania w metalowe tulejki należy wybierać klej do metalu (klej Hasulith, klej Rayher), aby przykleić szklany kaboszon np. do filcu, wybieramy klej do szkła. W naszej ofercie znajdują się różnorodne kleje także te o bardzo szerokim wachlarzu zastosowań takie jak Hasulith, All purpose Bostik czy doskonały klej do biżuterii Rayher polecany do wklejania sznurów szydełkowo-koralikowych w metalowe tulejki. Polecamy także kleje dwuskładnikowe zapewniające bardzo trwałe łączenia czy kleje do tkanin np. klej HT2 Gutermann ulubiony klej sutaszystek, a także klej na bazie wody HT2 Textil polecany dla dzieci i kobiet w ciąży.

Zajrzyj na naszego bloga i zobacz Wielki Test Klejów i bądź pewna, którego kleju użyć do klejenia elementów Twojej biżuterii.

pixel