Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nici

(Liczba produktów: 726)
Kategoria
Marka
Kolor
Rozmiar
Średnica
Cena
-

Nici jubilerskie

Nici to podstawowy materiał do wyrobu biżuterii w takich technikach jak haft koralikowy, beading, haft sutasz, kumihimo, makrama, tkanie na krośnie, supełkowanie czy szydełkowanie sznurów koralikowych. W zależności od przeznaczenia należy dobierać nici odpowiedniej grubości, wytrzymałości, koloru czy też materiału, z jakiego są produkowane.

Do delikatnego haftu sutaszowego wybieramy nici cienkie i delikatne, do projektów beadingowych (nici do beadingu) wytrzymałe i gładkie, a do plecionek kumihimo nici grubsze o ciekawej fakturze. Przy wyborze nici do makramy należy zwrócić uwagę czy nić jest topliwa - bo ułatwia to estetyczne wykończenie pracy, jednym słowem musi być to nić z tworzywa sztucznego. Jeśli jednak poszukujemy nici do supełkowania pereł - z pewnością powinniśmy rozważyć wybór nici jedwabnych, które doskonale współgrają ze szlachetnym charakterem pereł.

W ofercie sklepu znajdziecie Państwo nici do wszelakich zastosowań - różnej grubości, z tworzyw sztucznych jak poliester, czy nylon, jak i naturalnych takich jak jedwab, nici metalizowane do supełkowania czy wyrobu ozdobnych chwostów, a także nici monofilowe - żyłki do niewidocznego zszywania sznurków sutasz.

pixel