Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Miyuki Bugle

(Liczba produktów: 46)
Kolor
Cena
-

Koraliki Bugle japońskiej firmy Miyuki

Koraliki bugle to gładkie rurki o długości 6mm i średnicy zewnętrznej 1,7mm (rozmiar Miyuki #2). Oferujemy koraliki Bugle w bardzo szerokiej gamie barw, wśród których znajdują się takie serie jak Metallic, Silver Lined, Opaque, Galvanized, Transparent, Matted i rurki z powłoką tęczową AB. Do najpopularniejszych i poszukiwanych kolorów należą Matted Metallic Khaki Iris, Opaque Eggplant Luster, Matted Metallic Dark Bronze czy Opaque Turquoise Green. Bugle galwanizowane w kolorze srebrnym (Galvanized Silver Bugle) to najbardziej poszukiwany odcień, wraz z kolorem Galvanized Yellow Gold tworzą zgrane połączenie do wykorzystania w różnego typu biżuterii.

Unikalny kształt koralików Bugle, łatwość ich użycia zapewnia twórczą zabawę podczas tworzenia biżuteryjnych dzieł. Co możesz wyczarować z koralików Miyuki Bugle? Niemal wszystko, ale chyba najbardziej popularną biżuterią z Buglami są kolczyki indiańce, koralikowe chwosty, wisiorki albo bransoletki tkane na krośnie.
Koraliki bugle, zgrabne rureczki mają zastosowanie w technikach beadingu, haftu koralikowego, krosna i sutaszu. Z powodzeniem mogą być użyte w klasycznym naszyjniku jako przekładki ? separatory.
Polecamy nasze bezpłatne tutoriale, w których wykorzystano koraliki Bugle:

Sekretnik opleciony koralikami BUGLE

Bransoletkę tkaną na krośnie z koralików BUGLE

Sutaszowe kolczyki z frędzlami z koralików BUGLE

pixel