Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sutasz ITALY włoski metraż

(Liczba produktów: 56)
Zabacz wszystkie kategorieUkryj kategorie
Kategoria
Kolor
Typ sutaszu

Sznurek sutasz włoski (sutasz ITALY)


Sznurek sutasz włoski pięknie uzupełnia gamę kolorystyczną wszystkich sznurków acetatowych. Można go z powodzeniem łączyć ze sznurkami firmy Pega z serii acetate. Podobnie jak czeska Pega acetatowa sutasz włoski posiada prawą i lewą stronę. Jodełka układa się w prawo (>>>). Sznurek acetatowy do haftu sutaszowego jest stosunkowo sztywny, co umożliwia szycie ażurów i ułatwia pracę początkującym, nie ma tendencji do gniecenia co jest dużą zaleta ponieważ dostępny jest na metry.

Sznurek sutasz Italy jest przyjemy w szyciu i łatwo układa się w palcach.

Gama kolorystyczna sznurków sutaszowych Italy to około 60 kolorów, więc jest w czym wybierać. Na szczególną uwagę zasługują metalizowane wersje sznurków sutasz np. antique silver metallic czy roman gold metallic - polecamy je sutaszystkom, które chcą wzbogacić swoją biżuterię lekko błyszczącym akcentem.

Na naszym blogu prezentujemy tutorial na obszycie kamienia sutaszem, my użyliśmy kamienia labradorytu, Ty wybierz jaki lubisz najbardziej i dobierz pasujące kolory sznureczków sutaszu włoskiego i do dzieła! A jeśli wolisz kolczyki i lubisz żywe kolory to sięgnij po tutorial na kolczyki Butterfly z sutaszu Italy - tu połączyliśmy aż 4 kolory sznurka włoskiego.

pixel