Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sutasz USA metraż

(Liczba produktów: 40)
Zabacz wszystkie kategorieUkryj kategorie
Kategoria
Kolor
Typ sutaszu

Sznurek sutasz USA


Sznurek USA czyli sznurek sutasz pochodzący ze stanów Zjednoczonych, dostępny jest w wersji na metry.  
W naszym sklepie znajdziecie 3 rodzaje sznurka USA:

sutasz USA poliestrowy

sutasz USA wiskozowy tzw. rayon

sutasz USA z włókna metalicznego

W porównaniu do większości dostępnych na rynku sznurków sutasz, USA Poly (poliestrowy) charakteryzuje się matowością natomiast Rayon ma charakterystyczny wiskozowy połysk (jest podobny do sznurków Pega z wiskozy).

Sznurki sutasz pochodzące z Ameryki są cieńsze od sznurka sutaszu Pegi oraz chińczyka czy sznurka włoskiego. Ich szerokość wynosi około 2,5-2,8mm. Zaletą jest to, że sznurek nie ma prawej i lewej strony więc można go łączyć bez problemu z innymi sznurkami.

Sznurek Poly USA szyje się bardzo przyjemnie, nie jest podatny na zaciąganie i dostępny jest w bardzo ciekawej, intensywnej gamie kolorystycznej. Sznurek sutasz USA Rayon dostępny jest też w wersji dwukolorowej.

Pasm sutaszu USA w wersji poliestrowej i rayon użyliśmy w projekcie wisiora sutaszowego Pendulum - sprawdż jak komponują się te dwa rodzaju sutaszu.

Sznurek metalizowany USA jest idealny jako dodatek podkreślający charakter biżuterii, w szczególności takiej, która projektowana jest na wielkie wyjścia. Połączenie zarówno dwukolorowego sznurka sutasz USA i sznurka metalicznego możesz zobaczyć w tutorialu na sutaszowe kolczyki z koralikami dome beads.

pixel