Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sutasz CHIŃSKI szpule

(Liczba produktów: 42)
Zabacz wszystkie kategorieUkryj kategorie
Kategoria
Kolor
Typ sutaszu
Cena
-

Sutasz chiński w szpulach

Sznurek sutasz chiński (Soutache braid chinese), podobnie jak sznurek firmy Pega w szpulach polecamy profesjonalistom lub tym z Was, które szyją dużo z jednego koloru. Sutasz chiński (zwany przez Sutaszystki - Sutasz Chińczyk) dostępny jest w szpulkach zarówno w wersji nylonowej jak i metalizowanej (metalicznej). Jedna szpula sutaszu ma około 50 metrów. Jeśli potrzebujesz mniejszą ilość sznurka - nie kupuj całej rolki sutaszu, tylko kilka metrów w kategorii sutasz chiński na metry.

Sznurek sutasz chiński nie posiada prawej i lewej strony

Nie ma zatem znaczenia z którym ze sznurków jest łączony ponieważ nie musimy zwracać uwagi na tzw. jodełkę. Sznurki soutache chińskie są grubsze, a uzyskane wzory są w efekcie pełniejsze.

Zaletą pasm sutaszu chińskiego jest szeroka gama kolorystyczna czyli ponad 90 różnych odcieni w sznurkach nylonowych plus kilkanaście kolorów w sznurkach metalizowanych. Właśnie dlatego po sutasz chiński (sutasz chińczyk) najczęściej sięgają sutaszystki, bo w palecie mogą znaleźć aż 4 odcienie szarości (sznurek sutasz stalowy, szary, popielaty i platynowy, wiele brązów i beży (na uwagę zasługują odcienie sutaszu cynamonowy, hebanowy, migdałowy), wiele błękitów i niebieskości (bardzo popularny błękit królewski, a w zieleniach szmaragdowy sutasz) i oczywiście fiolety z różami (brudny róż i cyklamen to najpopularniejsze sznurki do sutaszu). Ta barwna paleta sznurków soutache powoduje, że trudno im się oprzeć szyjąc biżuterię sutaż, twórcy chwalą go sobie za wygodę podczas szycia i układania.

Jak szyje się chińskimi sznurkami sutasz przekonasz się z tutorialu krok po kroku na naszym blogu.

pixel