Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cekiny

(Liczba produktów: 16)
Zabacz wszystkie kategorieUkryj kategorie
Kategoria
Kolor
Rozmiar

Cekiny do biżuterii - cekiny do przyklejania, cekiny do przyszywania, cekiny do ozdabiania ubrań

Kolorowe cekiny do przyklejania i do przyszywania są ozdobą lubianą i wykorzystywaną od lat. Doskonale sprawdzają się jako ozdoba ubrań, butów i dodatków. Wraz z rozpowszechnieniem się haftu koralikowego cekiny znalazły miejsce także w tej technice. Można doszywać je pojedynczo, mocując małym koralikiem lub w rzędach, doszywając jeden za drugim. W biżuterii cekiny do ozdabiania ubrań stanowią ciekawy akcent dzięki ładnemu połyskowi wzmacnianemu dodatkowo poprzez charakterystyczne załamania pojedynczych cekinów. Cekiny do biżuterii mają wiele różnych typów wykończenia - oferujemy cekiny metaliczne o silnym połysku, cekiny opalizujące - mieniące się wieloma kolorami, cekiny pastelowe o subtelnym połysku i ładnych pastelowych kolorach, a także cekiny satynowe z eleganckim, stonowanym błyskiem.

W jakich projektach cekiny do przyszycia sprawdzą się najlepiej?

Cekiny polecamy szczególnie do projektów o bogatej formie np. biżuterii karnawałowej lub na wielkie wyjście. Cekiny doskonale wyglądają w towarzystwie bajorka do haftu, drobnych koralików czy mieniących się kryształów.

Cekiny do przyszywania na taśmie do biżuterii 

Oferujemy zarówno cekiny luzem jak i cekiny na taśmie. Cekiny do ozdabiania w luzie można przyszywać do prac biżuteryjnych, pojedynczo wypełniając dowolne przestrzenie, cekiny na taśmie pozwalają na uzyskanie szybkiego efektu, można doszyć je na rantach pracy lub tkaniny. Cekiny do przyszywania na tasmie można także łatwo przyklejać np. klejem do tekstyliów lub klejem do biżuterii.
Ze względu na niski koszt cekinów do przyszywania i cekinów do wyklejania zarówno tych oferowanych na sztuki jak i w metrażu polecamy je do biżuterii tworzonej przez dzieci. Cekiny nadają się ozdób tworzonych przez dzieci pod okiem instruktora lub opiekuna, aplikacji na torebki, biżuterię typu kolczyki i broszki. Dzięki ogromnej ilości kolorów i efektów cekiny w łatwy sposób dają się wkomponować w tworzone ozdoby, świetnie odbijają światło, więc odnajdą się również w dyskotekowym stylu.

Zobacz, jak stosować cekiny w tworzeniu biżuterii.

pixel