Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

S-Lon Bead Cord SLBC 0,5mm

(Liczba produktów: 59)
Kolor
Cena
-

SLBC nici S-Lon Bead Cord 0,5 mm / 70 m

Nylonowe nici S-Lon Bead Cord obok nici S-Lon Fine Tex 135 to najpopularniejszy produkt w kategorii nici w naszym sklepie. Nici dostępne są w ponad 70 pięknych kolorach. SLBC to nici jubilerskie wykonane z włókna nylonowego, które sprawia, że nić jest bardzo mocna i wytrzymała na wszelkie przetarcia oraz rozciąganie.

Nici nylonowe można z powodzeniem wykorzystywać do supełkowania kamieni i koralików, nawlekania i wyplatania. Nici jubilerskie SLBC świetnie sprawdzą się w makramie, a możliwość przytopienia końcówki zapewni estetyczne wykończenie pracy. Nici Bead Cord  produkcji amerykańskiej firmy Beadsmith polecamy do biżuterii tkanej na krośnie, supełkowanej oraz plecionej. Dzięki tym niciom wykonasz delikatne bransoletki z pojedynczym koralikiem lub maleńką zawieszką, które będą idealnym dodatkiem do prezentu.

Nici SLBC polecamy do koralików typu seed beads np. koralików Toho w rozmiarze 11/0. 8/0, 6/0 i do wszelkich kamieni i koralików, których średnica jest nie mniejsza niż 0,8 mm.

Nici S-lon Bead Cord (SLBC) mają średnicę 0,5 mm (tex210), sprzedawane są na szpulach 70 m - pojedynczo lub w zestawach.

 

pixel